Всесвітній ДЕНЬ ЯКОСТІ

Всесвітній день якості (англ. World Quality Day) - щорічний захід, що відзначається в багатьох країнах світу кожен другий четвер листопада.

Ініціатором запровадження цього дня є Європейська організація якості (ЄОК) за підтримки Організації Об'єднаних Націй (ООН).
Вперше світова громадськість відзначила цей день в 1989 році. А через шість років Європейська організація якості оголосила тиждень, в який потрапляє цей другий листопадовий четвер, Європейської тижнем якості.

 

Метою Всесвітнього дня якості э підвищення значення високої якості продукції та послуг, а також в активізації тієї діяльності, яка спрямована на привернення уваги до проблеми якості. Адже мова йде не тільки про безпеку товарів для людини і навколишнього середовища, а й про ступінь задоволеності запитів і очікувань споживачів.

 

Проблема якості - одна з найпріоритетніших проблем в економіці провідних країн світу. У сучасних умовах якість є ключем до успіху в діяльності будь-якого підприємства, будь-якої галузі і, звичайно ж, кожної країни. Поняття якості тісно пов'язано з тим, що ми називаємо благами сучасної цивілізації, якістю життя: а це і збереження навколишнього середовища, і фізичне здоров'я, і психологічний комфорт людини.

 

Компанія ВЕРІТЕКС підтримує відзначення Всесвітнього дня якості, адже нашими основними пріоритетами є постійне підвищення якості інжинірингово – консалтингових послуг та підвищення якості діяльності наших клієнтів.