Консалтингово-інжинірингова група «ВЕРІТЕКС» надає консалтингові, моніторингові та сюрвеєрські послуги, стосовно до продукції, проектам і системам менеджменту; проводить незалежну оцінку вартості матеріальних і нематеріальних активів, виконує широкий спектр робіт в області технічної експертизи, освідування та нагляду.

Група «ВЕРІТЕКС» утворена в 2000 році вітчизняними і закордонними фахівцями, які поставили своєю головною метою поширення передового вітчизняного та кращого зарубіжного досвіду в області систем менеджменту, котрі відповідають вимогам стандартів ISO, EN, DIN, ASME, API, OHSAS, ГОСТ Р, ДСТУ та ін ., екології, технічної експертизи, вартісної оцінки та в суміжних напрямах, підвищення на цій основі бізнес ефективності підприємств.

Основною місією діяльності групи є сприяння організаціям усіх форм власності у досягненні високих фінансових результатів, поліпшенні ефективності, стабільності та стійкості діяльності. Компетентність, професіоналізм і висока репутація фахівців, що пройшли підготовку і міжнародну атестацію групи гарантують найвищу якість надаваних послуг.